FIXGEAR CFL-G6Y

Producent: FIXGEAR
*
Termin realizacji: 3 do 14 dni roboczych
Koszt przysłki od: 15 zł
250,00 zł
Sport: Bieganie ,Siłownia, Fitness, MMA, Gimnastyka, Yoga, Cross -fit, Nordic walking

Unikatowy design

Uwolnij swoją wyobraźnię! Wyraź siebie niepowtarzalną grafiką FIXGEAR. Wszystkie nadruki wykonane zostały z materiałów, bezpiecznych dla Twojej skóry.

Komfort i wygoda

Szybkie wchłanianie – szybkie schnięcie. Wygodny i oddychający materiał, z którego wykonana jest koszulka sprawi, że każdy trening będzie przyjemnością.

Uwolnij swoje mięśnie

Dzięki idealnemu dopasowaniu do ciała oraz zastosowaniu rozciągliwego w czterech kierunkach materiału, odzież kompresyjna uwalnia energię Twoich mięśni i pozwala dłużej utrzymać ich maksymalną siłę i wydajność.

 

Koszulki kompresyjne z niepowtarzalnymi i trwałymi wzorami FIXGEAR. Wykonane z elastycznego i oddychającego materiału, zapewniającego szybkie wchłanianie oraz odparowywanie wilgoci. Jego specjalny skład utrzymuje odpowiednią temperaturę Twojego ciała nawet przy niskich temperaturach. Dodatkowo przyspiesza odparowywanie wilgoci wydalanej przez organizm, regulując tym samym temperaturę ciała w zależności od panujących warunków zewnętrznych. Dzięki idealnemu dopasowaniu do ciała uwalnia energię Twoich mięśni i pozwala dłużej utrzymać ich maksymalną siłę i wydajność. Zwiększa ich stabilizację, co prowadzi do szybszej regeneracji. Redukuje wibracje mięśni zmniejszając przez to ich zmęczenie, zarówno w trakcie wysiłku fizycznego, jak i po jego zakończeniu.

Skład materiałowy :
85% Poliester
15% Spandex